Jdi na obsah Jdi na menu

Brány /ploty úvod

Naše firma Lagertechnik.cz s.r.o 

Je obchodním zastoupením a servisním pracovištěm  výrobcem hliníkových posuvných bran F&L plazma s.r.o.

Jsme výrobce hliníkových posuvných bran F&L plazma s.r.o., současně jsme konstruktérem a majitelem technického vzoru pro hliníkové profily. Ostatní nerezové díly pro brány jsou též vyráběny v naší firmě dle našich vlastních návrhů a za technologické kontroly odpovědných a zaškolených zaměstnanců.

Máme vlastní výrobu v Lomnici nad Lužnicí, ulice Nádražní, č.p. 323. Zde vás po předchozí domluvě rádi uvidíme a seznámíme s přednostmi našich bran osobně.

Všechny polotovary pro výrobu pocházejí z České republiky, nebo z Evropského hospodářského prostoru. Při výrobě a zadávání kooperací dbáme na krátké vzdálenosti mezi výrobou, na kvalitu a ekologii.

FL BRÁNY je obchodní značka moderních hliníkových bran a plotových systémů od tradičního českého výrobce F&L plazma s.r.o. Vyrábíme samonosné hliníkové posuvné brány i brány po kolejnici. V naší nabídce najdete jak automatické posuvné brány, tak i brány na ruční pohon.  

Velkou výhodou našich produktů je široká variabilita rozměrů. Nabízíme jak posuvné brány standardních rozměrů od 3 až do 12 metrů, tak i brány na zakázku, kdy si zákazník může určit vlastní rozměry. 

Všechny komponenty pro výrobu a příslušenství máme stále skladem, díky čemuž dosahujeme bezkonkurenčních dodacích lhůt a snižování nákladovosti, abychom vám mohli nabízet ty nejlepší ceny na trhu.

Stále rozvíjíme rozsáhlou prodejní síť a spolupracujeme s desítkami prodejců i stovkami zámečníků, kteří provádějí montáže u zákazníků. Věříme, že kvalitní materiály jsou polovinou úspěchu. Tou druhou je vstřícné, férové a vždy maximálně rychlé jednání. Naší předností jsou rovněž transparentní ceny produktů s garancí stejné výše u všech našich prodejců a partnerů.

Filosofií naší firmy je nabídnout opravdu poctivý český výrobek. Jako jediní dodáváme výrobek jako kompletní set, při jehož montáži si nemusíte odskočit s peněženkou do železářství. Sada vždy obsahuje kabeláž, komponenty a kompletní nerezový spojovací a kotevní materiál pro všechny typy montáží.

https://www.flbrany.cz/