Jdi na obsah Jdi na menu

Speciální regál na pneu

daekreoler-1400x672.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  ► Uchovávejte o 40% více kol
  ► amortizováno po 2 letech
  ►bez poškození kol zákazníka = spokojení zákazníci
  ►snadné a rychlé ukládání a vyhledávání
  ►bezkonkurenčně efektivní v regálovém systému

Velkou výhodou hlubokého ukládání ErgoWheel je větší kapacita a ergonomie. Díky ErgoWheelu lze počet skladovacích kol zvýšit o více než 30% oproti standardnímu regálovému rámu, a protože kola leží na kolejích a vyjíždějí samy od sebe, získáváte bezkonkurenční dobrou ergonomii skladování pneu.

ErgoWheel je konstruován tak, aby kola byla v kompletních sadách po 4 v každém řádku, což zvyšuje přehled a logistiku. Kromě toho nedochází k poškození ráfků, protože kola leží a jsou tak maximálně chráněny. To znamená více spokojených zákazníků, kteří přicházejí znovu a znovu.

daekreoler-ergowheel-1200x836--1-.jpgRegál  Ergowheel je velmi uživatelsky přizpůsoben, protože všechny police jdou přestavět  podle potřeby , takže je vždy možné přizpůsobit optimálnímu řešení. Stojan ErgoWheel je 295 cm hluboký a lze ho postavit v požadované výšce až 9 metrů, délka je neomezená a je daná  na 90 nebo 150 cm.

 

 

 

 

Garantujeme vám co nejefektivnější využití vašeho skladu.

Vaše investice se zpravidla vrací  za méně než 2 roky a nároky na poškozené pneumatiky a ráfky jsou minulostí.

Zvýšená ergonomie zajišťuje více  úložných prostorů ve prospěch kapacity a vašich zaměstnanců. Lehčí nakládání a vykládání zajišťuje nejvyšší účinnost ve sezóních špičkách .

 

Zavolejte Lagertechnik.cz  na telefonu +420 722 906 445             info@lagertechnik.cz

 

Příspěvky